isimSoftware Oturma Düzeni PlanlamaYazılımı

isimSoftware Oturma Düzeni PlanlamaYazılımı

Yemek, toplantı, parti, ders ve diğer konferansları düzenleyenler için oturma düzeni her zaman sıkıntılıdır. Eskiz veya genel ofis yazılımının geleneksel çözümü belirsiz, garip ve kullanışsızdır. Artık 3 çeşit tekli masa ve 5 çeşit çoklu masalı konferanslar için masaları ve koltukları düzenlemek için profesyonel bir araç olan Oturma planlayıcınız var. Yalnızca birkaç adımlık sürükle ve bırak işlemiyle uygulama, önerilen oturma düzeni kurallarına göre masa ve koltukların yazdırılabilir ve dışa aktarılabilir simüle edilmiş düzenlemelerini oluşturacaktır. Güçlüdür, profesyoneldir ve kullanımı kolaydır. Oturma planlayıcısından değişiklikleri deneyimlemek için deneme sürümünü hemen ücretsiz indirin

Lisans Ücreti: 15$ – Click here to buy this software

Yemek, toplantı, parti, ders ve diğer konferansları düzenleyenler için oturma düzeni her zaman sıkıntılıdır. Eskiz veya genel ofis yazılımının geleneksel çözümü belirsiz, garip ve kullanışsızdır. Artık 3 çeşit tekli masa ve 5 çeşit çoklu masalı konferanslar için masaları ve koltukları düzenlemek için profesyonel bir araç olan Oturma planlayıcınız var. Yalnızca birkaç adımlık sürükle ve bırak işlemiyle uygulama, önerilen oturma düzeni kurallarına göre masa ve koltukların yazdırılabilir ve dışa aktarılabilir simüle edilmiş düzenlemelerini oluşturacaktır. Güçlüdür, profesyoneldir ve kullanımı kolaydır. Oturma planlayıcısından değişiklikleri deneyimlemek için deneme sürümünü hemen ücretsiz indirin.

Masa ve koltuk düzenlemesini planlamak kolaydır
Birden fazla masa içeren konferanslar, akşam yemekleri, partiler, konferanslar veya tek masalı toplantılar olsun, sadece birkaç fare tıklaması ve kılavuzu takip eden parametrelerle birkaç dakika içinde site planlamasının tamamını elde edeceksiniz.

Yazdırılabilir düzen simülasyon taslağını oluşturun
Uygulama, tümü yazdırılabilir ve ihraç edilebilir olan masalar ve dekorasyonlar, ayrıntılı tekli masa oturma yerleri ve sandalyeler, masa kartları, isim kartları, misafir listesi ve koltuk programı ile gerçek zamanlı ön izleme düzeni oluşturacaktır. Konuk isimleri doğrudan ilgili masa ve sandalyelerde görüntülenebilir.

Koltukları genel görgü kurallarına uygun olarak otomatik olarak düzenleyin
Genel adaba uygun, uygun oturma sırasını belirlemek göründüğü kadar kolay değildir. Yerleşik davranış kurallarına ve misafir sıralamasına göre uygulama size önerilen oturma planını sağlayacaktır.

Düzen efektini gerçek zamanlı olarak görmek için sürükleyip bırakın
Sürükleyip bırakmak için fareye tıklayın, site planlamasının gerçek zamanlı önizlemesini göreceksiniz. Ne görüyorsan onu alırsın. Misafirlerin masa ve koltukları kolayca ayarlanabildiğinden, geçici değişiklikler artık endişe yaratmaz.

Oturma Planlayıcısı yayınlandı! Masaları ve koltukları kolayca düzenlemek için sürükleyip bırakmak için bu aracı kullanın! Şimdi ücretsiz deneyin:

Oturma Planlayıcısı ile tek oval masa için koltukları düzenleyin:
Oturma Planlayıcısı ile tekli yuvarlak masa için koltukları düzenleyin:
Oturma Planlayıcısı ile dersler ve toplantılar için koltukları düzenleyin:
Oturma Planlayıcısı ile organizasyonlar için koltukları düzenleyin:

Yemek, toplantı, parti ve diğer konferansları düzenleyenler için oturma düzeni her zaman sıkıntılıdır. Eskiz veya ortak ofis yazılımının geleneksel çözümü belirsiz, garip ve kullanışsızdır. Bu araç setini bu tür sorunları çözmek için geliştiriyoruz. 8 çeşit konferans için masa ve koltuk düzenlemek için profesyonel bir araçtır. Yalnızca birkaç adımlık sürükle ve bırak işlemiyle uygulama, önerilen oturma düzeni kurallarına göre masa ve koltukların yazdırılabilir simüle edilmiş düzenlemelerini oluşturacaktır.
Oturma Planlayıcısı Windowsdeki ürünümüzdür. Umarım beğenirsiniz.

Leave a Comment

ticket system