isimSoftware Ofisplan İşyeri Yönetim Sistemi

Ofisplan, personel, yazıcı, toplantı odaları,envanter ve bir ofis binası içinde bulmanız gereken diğer her şeyi bulmanızı sağlamak için tasarlanmış bir uygulamadır. Temel olarak dinamik bir ofis çalışanı haritası oluşturur. Ofisinizde veya kuruluşunuzda -kim -nerede -nasıl -ne zaman -hangi sorularına cevap arar. İş yerinizi interaktif bir harita üzerinde görsel bir temsil ile izlemenize yardımcı olur. Ofisplan bir işyeri yönetim yazılımından daha fazlasıdır. Aynı zamanda bir arama motorudur. Gayrimenkul maliyetlerini azaltan görüşler sunar. Tesisinizi optimize etmenin ve çalışanlarınızı kayıt altına almanın etkin bir yoludur.

İsimSoftware Ofisplan İşyeri Yönetim Yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinin

Kendi Kendine Barındırılan(On-Premise) veya Bulut (SaaS)

Minimum kurulum ve bakım maliyeti ile OfisPlan, önemli olanlara odaklanmanıza yardımcı olur.OfisPlan bulut tabanlı ve web tabanlı olduğundan yazılım yönetimini dert etmenize gerek yoktur. Ofisplan’ı kendi iç ağınızda kurabilir ya da bulut sürümümüz olan bulut.ofisplan.com uygulamasına online abone olarak teknik detayları bize bırakabilirsiniz. Her ikisine de avantajlar bulunmaktadır. OfisPlan olarak hem kendi kendine barındırılan sürümü hem de bulut sürümünü sunuyoruz. Size uygun olanı seçmek için aşağıdaki bilgi notunu inceleyebilirsiniz.

Mobirise

Kendi Kendine Barındırılan Sürüm(On-Premise)

Kendi şirketinizde sunucularınız varsa veya şirketinizin güvenlik duvarınızda çalışması için yazılım gerektiren politikaları varsa, kendi kendine barındırılan en iyi seçenek olabilir.

Kendi kendine barındırılan sürüm, bulut sürümünün olmadığı yerlerde etkin bir şekilde sunucularınızla ve uygulamalarınızla doğrudan tümleştirme sağlar. Aktif dizini içe aktarmak veya senkronize etmek istiyorsanız, kendi kendine barındırılan en iyi seçenek olabilir.

Kendi kendine barındırılan sürümün bir kez maliyeti vardır. Yeni sürümler yaklaşık her yıl bir defa güncellenir ve yükseltme isteğe bağlıdır.

AYRINTILI BİLGİ FİYATLANDIRMA

Mobirise

Bulut Sürüm
(SaaS)

Ofis planlarınızı sizin için biz barındıralım. Kendi web sunucunuzu koruma, servis paketleri uygulama ve yeni sürümlere yükseltme zorluğundan kaçının.

Bulut sürümü, Active Directory ile entegrasyon sağlamaz, ancak bu bir gereklilik değilse, bulut sürümü en iyi seçenek olabilir.

Bulut sürümü, aylık bir abonelik olarak sağlanır. İstediğiniz zaman iptal edilebilir. Geçiş yapmaya karar verirseniz ofis planı projelerinizi kendiliğinden barındırılan sürümüyle kullanabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ FİYATLANDIRMA


OfisPlan Yenilikler!

Personellerinizi, masalarınızı ve varlıklarınızı yönetmek için Ofisplan sisteminin bazı özellikleri şunlardır:


 • KATMANLAR – Katmanlar personelleri, rezerve edilebilir masaları, atanmış masaları ve varlıkları içerir. Yalnızca yazıcıları, telefonları veya yalnızca muhasebe bölümündeki çalışanları görüntülemek için kendi özel katmanlarınızı oluşturabilirsiniz. Şimdi dene!
 • VARLIK TÜRLERİ – OfisPlan ile varlıklarınızı yönetebilirsiniz. Varlıklara yazıcı, telefon, projektör vb. tür atayabilirsiniz. Varlık türüne bağlı olarak farklı alanlar ve özellikler özelleştirilebilir. Şimdi dene!
 • MASA DETAYLARI – Telefon, pencere, bilgisayar gibi masa bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Hızlı arama, bu bilgileri rezerve için müsait bir masa ararken kullanır. Masa detay formu tamamen özelleştirilebilir. Şimdi dene!
 • HER ŞEYİ ARA – Hızlı arama yalnızca personellerin adı ve soyadıyla eşleşmez. Hızlı arama tüm personel, çalışma masası, varlık ve rezervasyon alanlarını arar. Şimdi dene!
 • SVG VEKTÖR OFİS PLANLARI – SVG formatı, ofis planlarınızı mümkün olan en iyi kalitede gösterir. Ofis planlarınızı oluşturmak için kullanılan araç SVG biçiminde kaydedebilir veya Convertio veya Online-Convert gibi bir çevrimiçi dönüştürücü kullanabilir. Şimdi dene!
 • TRANSFER TALEBİ – Personeller ofis planında bir masa seçebilir ve transferini talep edebilir. Yöneticiler isteği onaylamayı veya reddetmeyi seçebilir. Transfer talebi formu tamamen özelleştirilebilir. Şimdi dene!
 • TOPLANTI ODASI REZERVASYONU – OfisPlan toplantı odalarını yönetebilir ve rezerve edebilir. Oturma kapasitesi ve ekipman gibi her odanın ayrıntılarını görebilirsiniz. Personeller, ihtiyacınıza göre uygun odaları bulmak için hızlı aramayı kullanabilirler. Şimdi dene!
 • ICALENDAR – Personeller masa rezervasyonlarını gösteren takvimlerini paylaşabilirler veya şirketiniz yaklaşmakta olan toplantıları gösteren bir takvimi paylaşabilir. Desteklenen takvimler arasında Google Takvim, Outlook Takvim, iPhone Takvim ve Yahoo Takvim bulunuyor. Şimdi dene!
 • ETKİNLİK LOG- Etkinlik log, personel ekleme, masa ekleme, varlık ekleme, transfer istekleri, yeni rezervasyonlar vb. olayları izler. Yöneticiler tüm etkinlikleri veya yalnızca belirli olayları izlemek ve denetlemek için seçebilir.
 • EPOSTA BİLDİRİMİ – Transfer istekleri, yeni rezervasyonlar, transfer edilen personeller, transfer edilen masalar, personel form özelleştirmeleri veya etkinlik loguna kaydedilen diğer olaylar gibi belirli olaylar gerçekleştiğinde yöneticilere bilgi verilebilir. 
 • REZERVE EDİLEBİLİR MASALAR – Masalar ve toplantı odaları rezerve edilebilir veya rezerve edilmiş olarak tanımlanabilir. Kullanıcı uygun masaları ararken, rezervasyon yapılamaz olarak işaretlenmiş bir masa ya da toplantı odası listelenmeyecektir.Demoyu göster.
 • VARLIK ATAMA – Telefon, bilgisayar ve yazıcı gibi varlıklar çalışanlara atanabilir. Varlık detayları formu, varlığın kime atandığını gösterir. Varlık raporları ayrıca hangi varlığa kimin atandığını da gösterir. Şimdi dene!
 • HARİTA POZİSYONLARI – Farklı konumlarda, farklı yakınlaştırma düzeyleri ve harita türleriyle birden fazla harita ekleyebilirsiniz. Şirketler, uzak personelleri veya ofisleri farklı lokasyonlara göre gösterebilirler. Şimdi dene!
 • URL PARAMETRELERİ – Belirli bilgileri görüntülemek için parametreleri seçme özelliği geliştirilmiştir. Bu, OfisPlan uygulamasını Intranet’inize, web sitenize veya Sharepoint’e yerleştirmeyi kolaylaştırır. Yeni parametreler şunlardır: arama, çalışma masası, varlık ve kullanıcı adı. Şimdi dene!
 • CSV & PDF RAPORLARI – Herhangi bir rapor CSV formatına veya PDF formatına aktarılabilir. Bu dönüşüm, hem yönetici raporlarını hem de kullanıcı raporlarını içerir. CSV’ye dışa aktarılan çalışan raporu, başka bir uygulamaya içe aktarmak için kullanılabilir. Şimdi dene!
 • VARLIK EŞLEŞTİRME/İÇE AKTARMA – Yazıcılar, projektörler, telefonlar vb. varlıklar .CSV dosyalarından içe aktarılabilir ve senkronize edilebilir. CSV dosyasına bir kat adı eklenirse, varlık söz konusu kat planına eklenebilir.
 • MASA EŞLEŞTİRME/İÇE AKTARMA – Masalar, ofisler ve toplantı odaları .CSV dosyalarından içe aktarılabilir ve senkronize edilebilir. CSV dosyasına bir kat adı eklenirse, masa bu kat planına eklenebilir.
 • REST API – REST API, yöneticilerin yazılımsal olarak personel, masa, varlık ve rezervasyon kayıtları almasına, kayıtları eklemesine, düzenlemesine ve silmesine olanak tanır. REST API, OfisPlan’ın şirketinizin diğer uygulamalarıyla entegre olmasını sağlar.
 • DUYURU KATMANLARI – Yöneticiler ofis planlarına ek açıklama ekleyebilir. Bu, planlanan hareketler için notlar almak veya acil çıkışlar ve/veya yangın söndürücüler gibi şeyleri göstermek için bir katman olarak kullanılabilir.
 • SQL SUNUCU – Şirketler farklı veritabanı formatlarını uygulama içerisinden ayarlayabilir. SQL Server Compact Edition veya SQL Server’ın tüm sürümleri kullanılabilir.Bu, daha kolay ve hızlı erişim ile daha iyi raporlama sağlar. SQL Server ile çok büyük projeleri yönetebilirsiniz.
 • AZURE AD – Azure Active Directory’den personel kayıtlarını içe aktarma veya senkronize edebilirsiniz.Eklenecek sütunları seçmeniz yeterlidir. Bir masa sütun olarak dahil edilirse, çalışan otomatik olarak o masaya atanacaktır.
 • YARI ZAMANLI(PART-TIME) MASALAR – Çalışanlar haftalık olarak masalar, ofisler veya toplantı odaları için rezervasyon yaptırabilir; Örneğin bir çalışan Pazartesi ve Salı günleri için masa rezervasyonu yapabilir. Çalışan araması yapıldığında, bunlar atanan masada bulunur.
 • ÇOKLU MASALARA ATAMA – Çalışanlar tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak birden fazla masaya atanabilir. Örneğin, bir çalışan İstanbul’da bir masaya tam zamanlı olarak ve Pazartesi ve Salı günleri Ankara’da masa başında yarı zamanlı olarak görevlendirilebilir.
 • OTOPARK YÖNETİMİ – Çalışanlar otopark alanına tam zamanlı, yarı zamanlı veya sadece gerektiği şekilde atanabilir. Örneğin bir çalışan sadece Pazartesi günleri ofise gelirse, her Pazartesi için park yeri ayırabilir.
 • HARİTADA SÜRÜKLE – Mevcut çalışanlar, masalar ve varlıklar hızlı bir şekilde haritaya eklenebilir veya haritadan kaldırılabilir. Harita işaretçileri, belirli bir adres veya coğrafi konum (enlem / boylam) girmek zorunda kalmadan belirli bir konuma sürüklenebilir.
 • HARİTADA MASA REZERVASYONU – Haritalara masa eklenebilir. Rezerve edilebilir özelliği etkinse, çalışanlar masayı seçebilir ve rezervasyon yaptırabilir. Bu, rezervasyon ofis planlarında olduğu gibi çalışır.
 • HARİTA ÜZERİNDEKİ MEVCUT MASALAR – Ofis planlarına benzer şekilde, rezervasyon filtresi tarih aralığı, müsaid / rezerve edilmiş masaları haritada gösterecek şekilde değiştirilebilir. Örneğin, bugün müsaid masaları 2:00-3:00 arasında gösterebilir veya gelecek hafta için ayrılmış tüm masaları gösterebilirsiniz.
 • HARİTADA MASA GÖREVİ – Ofis planlarına benzer şekilde, çalışanlar bir haritadaki masalara kalıcı olarak atanabilir. Bir çalışanı bir masaya sürüklemeniz yeterlidir. Atamayı kaldırmak için onları masanın dışına sürükleyebilirsiniz.
 • PANEL TEMALARI – Paneller proje düzeyinde veya ofis planına göre şekillendirilebilir. Temalar, çalışan panellerinde, masa panellerinde ve varlık panellerinde hangi alanların görüntüleneceğini tanımlanabilir.
 • HIZLI – OfisPlan’ın bu sürümünde performans ve ölçeklenebilirlik için iyileştirilmeler yapıldı. Yükleme süresi, liste performansı, içe aktarma / senkronizasyon performansı önemli ölçüde iyileştirildi.
 • JPG DIŞA AKTARMA – OfisPlanları Jpeg biçiminde dışa aktarılabilir. Eklenecek ofis planları ve görüntü kalitesini seçebilirsiniz.Ofis planı görüntülerini içeren bir zip dosyası oluşturulacaktır.
 • DIŞA AKTARMA KALİTESİ – Ofis planları yazdırırken, jpg’ye dışa aktarırken veya pdf’ye dışa aktarırken görüntü kalitesi seçilebilir. Kalite ne kadar yüksek olursa, dosya o kadar büyük olur.
 • ANAHTARSIZ HARİTA KULLANMA – Haritalar, Google Harita Anahtarı (Google Maps Key) girmek zorunda kalmadan ‘geliştirme modunda’ kullanılabilir.
 • TÜRÜNE GÖRE STİL PANELLERİ – Varlıklar ve masalar türe, kategoriye veya başka bir alan değerine göre şekillendirilebilir. Varlık türlerini kolayca tanımlamak için, örneğin yeşil arka plana sahip avukat telefonlarını ve turuncu arka plana sahip sekreter telefonlarını gösterebilirsiniz.
 • ÖZEL MOBİL SEKMELER – Küçük ekranlarda, çalışan sekmesi, varlık sekmesi, masa sekmesi ve rezervasyon sekmesi belirli bilgileri görüntülemek için stilize edilebilir ve özelleştirilebilir. Varsayılan olarak, çalışan sekmesi çalışanın resmini ve adını görüntüler, ancak telefon numarasını ve e-posta adresini de görüntüleyebilir.
 • OFİS PLAN ÖLÇEK – Ofis planı ölçeği yatay bir kadran hareket ettirilerek ayarlanabilir.
 • OFİS PLAN BOYUT KURALLARI – Bir projeye kat planları eklerken, kat planı boyutları veya kat planı dosya boyutu çok büyükse uyarı mesajları görüntülenir.
 • FORM SEKMELERİ – Ekran alanını korumak için, çalışan formu gibi formlar otomatik olarak simge durumuna küçültülür ve ekranın sol tarafında bir sekme olarak görüntülenir. Bir form kapatıldığında, son simge durumuna küçültülen form yeniden görüntülenir.
 • PANEL GÖRÜNTÜ HİZALAMA – Görüntü hizalama varlık panellerinde değiştirilebilir. Varlık resimleri metnin üzerinde görüntülenebilir.

Masa Rezervasyonu
✓ Ofis planları üzerinde masaları rezerve edebilirsiniz.
✓ Seçilen tarihe göre uygun masaları görüntüleyebilirsiniz.
✓ Rezerve edilmiş masalarda çalışan isimlerini ve resimlerini gösterebilirsiniz.

Oturum Planlayıcısı
✓ Aynı ofis planı üzerinde daimi atanan ve paylaşılan masaları dahil edebilirsiniz.
✓ Optimize edilmiş çalışma alanları için oturma düzeni planlayabilirsiniz.
✓ Atanmamış masalar otomatik olarak rezerve edilebilir hale getirilir.

Transfer Yönetimi
✓ Birden fazla personel transfer senaryosu oluşturabilirsiniz.
✓ İnceleme için transfer senaryolarını PDF veya JPG olarak dışa aktarabilirsiniz. 
✓ Tüm transferleri ve değişiklikleri etkinlik log ile izleyebilirsiniz.

Transfer İstekleri
✓ Personeller masa seçip ona transfer olmayı talep edebilirler.
✓ Yönetici, transfer isteklerini onaylayabilir veya reddedebilir.
✓ İstenirse Eposta bildirimleriyle, yöneticilere transfer istekleri bildirilir.

Ekipman Rezervasyonu
✓ Ofis planları üzerinde ekipmanları seçerek rezerve edebilirsiniz.
✓ Ekipman, oda, makine, kilitli dolap veya park alanı vb. rezerve edebilirsiniz.
✓ İşyerinizdeki ekipman kullanımını ve lokasyonunu takip edebilirsiniz.

Ofis Planlarının Dağıtımı
✓ Ofis planlarını PDF veya JPG’ye dışa aktarabilir ve personellere e-posta gönderebilirsiniz.
✓ Ofis planlarını merkezi bir kiosk veya dokunmatik ekranda görüntüleyebilirsiniz.
✓ Ofis planlarınızı web sitenize veya intranetinize yerleştirebilirsiniz.

Mobil Kullanıcı Dostu
✓ İşyerinizdeki çalışma alanlarınızı herhangi bir mobil cihazdan ayarlayabilirsiniz.
✓ OfisPlan projelerinizi cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden düzenleyebilirsiniz.
✓ Ara yüzler otomatik olarak küçük ekrana göre ayarlanır.

Her Şeyi Bulabilirsiniz
✓ Personelleri, masaları, rezervasyonları ve varlıkları bulmak için hızlı aramayı kullanabilirsiniz.
✓ Seri numarasından herhangi bir ekipmanın konumunu bulabilirsiniz.
✓ Telefon numarasından telefonu bulabilirsiniz.

Varlık Türleri
✓ Varsayılan türler yazıcı, telefon ve projektördür.
✓ Kendi varlık türlerini tanımlayabilirsiniz.
✓ Her varlık türü için özel alanlar ekleyebilirsiniz.

Toplantı Odası Rezervasyonu
✓ Müsait toplantı odalarını bulmak için hızlı aramayı kullanabilirsiniz.
✓ Oturma gereksinimlerine uyan odaları bulabilirsiniz.
✓ Rezervasyon formu tamamen özelleştirilebilir.

iCalendar
✓ Personel takvimini veya proje takvimini görüntüleyebilirsiniz.
✓ Google takvimini, Outlook takvimini, iPhone’u vb. destekler.
✓ Rezervasyonlar eklendiğinde veya değiştirildiğinde takvimler güncellenir.

Etkinlik Log
✓ Personel ekleme, talep, rezervasyon, transfer gibi tüm olayların log kayıtlarını kaydeder.
✓ 50’den fazla farklı olay log takibi için etkinleştirilebilir.
✓ Etkinlik loglarından yönetici raporları oluşturabilirsiniz.

E-posta Bildirimi
✓ Etkinlikler gerçekleştiğinde e-posta bildirimleri gönderilebilir.
✓ Transfer talep edildiğinde yöneticiye haber verir.
✓ Toplantı için servis/ikram talep edildiğinde ilgili personeli veya şirketi bilgilendirebilirsiniz.

Varlık Atama
✓ Hangi varlıkların hangi personele atandığını takip edebilirsiniz.
✓ Hangi varlıkların atandığını görmek için raporlar üretebilirsiniz.
✓ Çalışanlara masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar tahsis edebilirsiniz.

Haritalar
✓ Ofislerin,varlıkların ve personellerin yerini harita üzerinde gösterebilirsiniz.
✓ Her harita için harita tipi, yakınlaştırma ve merkez noktası tanımlanabilir.
✓ Her ülke veya bölge için farklı bir harita gösterebilirsiniz.

URL Parametreleri
✓ Personel kimliği, kullanıcı adı, vb. parametreleri gönderebilirsiniz.
✓ Masaları, personelleri, varlıkları, rezervasyonları, haritaları vb. görüntüleyebilirsiniz.
✓ Web sitesi içerisinde göstermek için iframe ile parametreleri kullanabilirsiniz.

Personel Otoparkını Yönet
✓ Kalıcı olarak park yerleri atayabilirsiniz.
✓ Park yerlerinin rezerve edilmesine izin verebilirsiniz.
✓ Her park yerine kimin atandığını görebilirsiniz.

Özel Yerleşim Panelleri
✓ Varsayılan olarak paneller resim, ad ve soyadı içerir.
✓ Herhangi bir alanı görüntülemek için kendi panel temanızı oluşturabilirsiniz.
✓ Paneller daha büyük metinleri, renkleri vb. gösterecek şekilde tasarlanabilir.

Profilimi Düzenle
✓ Personeller giriş yaptıklarında profillerini düzenleyebilirler.
✓ Hangi formların profil formuna dahil edileceğini tanımlayabilirsiniz.
✓ Personeller kendi iCalendar takvimlerini etkinleştirebilirler.

Ofis Haritası
✓ Şirket ofis konumlarını gösteren bir harita gösterebilirsiniz.
✓ Bir ofis planına veya projeye bağlanmak için CustomClickURL alanını kullanılabilir.
✓ Haritada ofis binasının resmini gösterebilirsiniz. 

Rest API
✓ Diğer uygulamalarla entegrasyon
✓ Yazılımsal olarak çalışanlar, masalar, varlıklar ve rezervasyonlar ekleyebilirsiniz.
✓ Çalışanları, masaları, varlıkları ve rezervasyonları düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Ek Açıklama Katmanları
✓ Ofis planlarına ek açıklamalar ekleyebilirsiniz.
✓ Yaklaşan hareketler hakkında hızlı notlar alabilirsiniz.
✓ Acil çıkışları, ilk yardım setlerini, yangın söndürücüleri vb. gösterebilirsiniz.

SQL Server
✓ File Dosya tabanlı veritabanı veya SQL Server kullanabilirsiniz.
✓ SQL Server daha iyi raporlama özellikleri sağlar
✓ Server SQL Server daha geniş bir erişim aralığı sunmaktadır.

Yarı Zamanlı(Part-Time) Masalar
✓ Çalışanlar, haftalık olarak yinelenen masa rezervasyonu yapabilir.
✓ Örnek: Her Pazartesi ve Salı günü masaya bir çalışan atanabilir.
✓ Arama fonksiyonu, yarı zamanlı konumlara atanan çalışanları gösterir.

Personel Otoparkını Yönetme
✓ Otopark alanlarını kalıcı olarak atayabilirsiniz.
✓ Otopark yerlerinin rezerve edilmesine izin verir.
✓ Her park yerine kimin atandığını görüntüleyebilirsiniz.

Uzak Varlıkları İzleme
✓ Google Harita üzerinde uzaktaki personelleri ve varlıkları takip edebilirsiniz.
✓ Uzaktaki personellerin adreslerini güncellemesine izin verebilirsiniz.
✓ Uzaktaki personeli bölgelere göre yönetebilirsiniz.

Personel Arama
✓ Personelleri ofis planlarınızda kolayca bulabilirsiniz.
✓ Belirli eşleşmeler için filtreleme özelliği ile arama yapabilirsiniz.
✓ Ada, soyada veya başka bir alan değerine göre arama yapabilirsiniz.

Personel Detayları
✓ Her personelle ilgili ayrıntılı bilgileri takip edebilirsiniz.
✓ Alan değerlerine html eklemeyi etkinleştirebilirsiniz.
✓ İzinler, kimin hangi bilgileri görebileceğini belirler.

Form Özelleştirme
✓ Gerektiğinde yeni metin, not, liste, onay kutusu alanları ekleyebilirsiniz.
✓ Personel alanlarını gerekli alan olarak ayarlayabilir ve varsayılan değer ekleyebilirsiniz.
✓ Detay formunu istediğiniz gibi biçimlendirmek için CSS kullanabilirsiniz.

Gömülü Ofis Planları
✓ Firmanızın web sitesine ofis planlarınızı ekleyebilirsiniz.
✓ OfisPlan herhangi bir iframe boyutuna otomatik olarak ayarlanır.
✓ Sharepoint’teki gömülü ofis planlarına parametreleri gönderebilirsiniz.

Ofis Planlarını Yazdır
✓ Personellere ve ziyaretçilere ofis planı kılavuzları sunabilirsiniz.
✓ Ofis planlarının yüksek kaliteli, yazdırılabilir görüntülerini oluşturabilirsiniz.
✓ Daha büyük metin görüntülemek için yazdırırken tema seçebilirsiniz.

Personelleri Takip Et
✓ Tüm ofislerde personellerin yerini takip edebilirsiniz.
✓ Her personel hakkında ayrıntılı bilgileri kaydedebilirsiniz.
✓ Personellerin hızlı bir şekilde diğer personelleri ve varlıkları bulmasını sağlayabilirsiniz.

Katmanlar
✓ Her katman belirli personelleri, masaları veya varlıkları gösterir.
✓ Belirli varlık türleri için kendi katmanlarınızı oluşturabilirsiniz.
✓ Bir veya daha fazla katmanı görüntülemek için URL’deki katman adlarını gönderebilirsiniz.

Active Directory
✓ Personelleri Active Directory üzerinden senkronize edebilir veya içe aktarabilirsiniz.
✓ Özel organizasyon birimlerini senkronize etmek için filtre uygulayabilirsiniz.
✓ Personel fotoğraflarını senkronize edebilir veya içe aktarabilirsiniz.

Masa Atamaları
✓ Personellere kalıcı olarak masalara atayabilirsiniz.
✓ Personel masa transfer geçmişini takip edebilirsiniz.
✓ Personelleri içe aktarma işleminde masalara otomatik olarak atayabilirsiniz.

Masaları İzleme
✓ Ofis, masa, toplantı odası gibi masa tiplerini belirleyebilirsiniz.
✓ Etkinlik log ile masa hareket veya değişim geçmişini takip edebilirsiniz.
✓ Her masa hakkında ayrıntılı bilgileri kaydedebilirsiniz.

Varlıkları İzleme
✓ Tüm yazıcılarınızı, telefonlarınızı, sunucularınızı, mobilyalarınızı vb. haritalandırabilirsiniz.
✓ Her varlık hakkında ayrıntılı bilgileri kaydedebilirsiniz.
✓ Gerektiğinde varlık formlarına özel alanlar ekleyebilirsiniz.

PDF veya JPG Dışa Aktarma
✓ Dışa aktarma için yüksek kaliteli PDF oluşturabilirsiniz.
✓ Dışa aktarılan ofis planları web sitesi içerisine gömülebilir.
✓ Dışa aktarmadan önce katmanlar seçilebilir

Yönetici ve Kullanıcı Raporları
✓ Varsayılan kullanıcı ve yönetici raporu sisteme dahil edilmiştir.
✓ Gerektiğinde kolayca yeni raporlar oluşturabilirsiniz.
✓ Personeller kullanıcı raporlarını çalıştırabilir, ancak yönetici raporlarını çalıştıramazlar.

Raporları Dışa Aktarma
✓ Raporları PDF ve CSV’ye aktarabilirsiniz.
✓ Başka bir sisteme veri sunmak için dışa aktarılan CSV kullanabilirsiniz.
✓ Hem yönetici raporlarını hem de kullanıcı raporlarını dışa aktarabilirsiniz.

Proje Yedekleri
✓ Günlük yedekleme için proje klasörlerini yedeklemeniz yeterlidir.
✓ Manuel yedekleme için yedekleme işlevini kullanabilirsiniz.
✓ Projeleri bir sunucudan diğerine kolayca aktarabilirsiniz.

Güvenlik
✓ Kullanıcı izinleri kimin neye erişebileceğini belirler.
✓ Her personel bir güvenlik grubuna atanır.
✓ Menüde hangi öğelerin görünür olduğu gruba göre tanımlanır.

Özelleştirilebilir Menü
✓ Kenar menüye mekanlar,listeler, raporlar, yerleşim, ofisler vb. ekleyebilirsiniz.
✓ İstediğiniz herhangi bir hiyerarşide kenar menüyü yapılandırabilirsiniz.
✓ Hangi menü öğelerinin personeller tarafından görülebileceğini tanımlayabilirsiniz.

Stiller
✓ Panelleri, formları vb. özelleştirmek için proje stillerini düzenleyebilirsiniz.
✓ Her bölüm için farklı bir renk göstermek için stilleri kullanabilirsiniz.
✓ Stilleri ‘Panel Sınıfı’ alan özelliğine bağlayabilirsiniz.

Personelleri İçe Aktarma
✓ Personelleri CSV dosyalarından içe aktarabilirsiniz.
✓ Çoğu İnsan Kaynağı yönetim aracı CSV dosyalarına dışa aktarabilir.
✓ CSV dosyasındaki alanları OfisPlan bilgi alanlarıyla eşleştirebilirsiniz. 

Birden Çok Masaya Atama
✓ Çalışanlar birden fazla masaya atanabilir.
✓ Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak atama yapılabilir.
✓ Birden fazla konumdaki masalara veya ofislere atama yapılabilir.

Türe Göre Stil Panelleri
✓ Tür, kategori vb.
✓ Örn. Telefonları türe göre farklı renkler olarak gösterebilirsiniz.
✓ Örn. Masaları türe göre farklı renklerle gösterebilirsiniz.

Varlıkları İçe Aktarma
✓ CSV dosyalarından varlıkları içe / senkronize edilebilir.
✓ Yazıcı, projektör, telefon vb. Varlıkları içe aktarılabilir.
✓ CSV dosyasındaki alanları OfisPlan alanlarıyla eşleştirebilir.

Çalışma Masaları İçe Aktarma
✓ Masaları CSV dosyasından içe aktarılabilir.
✓ Masaları CSV dosyasıyla senkronize edilebilir.
✓ CSV dosyasındaki alanları OfisPlan alanlarıyla eşleştirebilir.

Azure AD
✓ Azure Active Directory’den çalışan kayıtlarını içeri aktarma / eşitleme
✓ İçe aktarmak / senkronize etmek için Azure’dan sütunları seçin
✓ Çalışanları doğrudan bir masaya atamak için masa değerlerini ekleyin

Özel Mobil Sekmeler
✓ Çalışanlar için özel mobil sekmeler,
✓ Tasarım içerisinden sütunları seçebilirsiniz.
✓ Mobil uyumlu görsel gösterim.

Leave a Comment

ticket system